KOOP AAN 6%* BTW - Dit gelijkvloerse appartement geeft plaats aan een leefruimte van 31m², een masterbedroom met eigen badkamer, nog een slaapkamer, aparte douchekamer en een bureauruimte. De leefruimte is opgedeeld in enerzijds open keuken met eetplaats (aan de keuken grenst de berging), en anderzijds de zithoek. Van hieruit heeft u toegang naar het terras en tuin langs het grote schuifraam. De privatieve tuin is afgescheiden door aangepaste aanplanting om de privacy te garanderen. De woonunits worden duurzaam, geluidsarm en energiezuinig afgewerkt en verwarmd met natuurlijke energie via een geothermische wartmtepomp. Vloerverwarming/vloerkoeling en gebalanceerde ventilatie zorgen voor een aangenaam wooncomfort. De keuken en binnen afwerking van de appartementen gebeurt naar eigen smaak binnen het budget bij de vooropgestelde leverancier. Als koper wordt u bij deze aankoop op plan beschermd door de Wet Breyne. Voor elk appartement is een kelder en een staanplaats (met mogelijkheid voor elektrisch laden) voorzien die afzonderlijk moet aangekocht worden. De oplevering is voorzien voor deze zomer. Weet dat er geen doorgaand verkeer meer is in de straat vanwege het nieuwe circulatieplan, uw rust is dus verzekerd.
stdClass Object
(
[ID] => 1980180
[OfficeName] =>
[SiteID] => -1
[Ident] => APP A0.2
[TypeDescription] => gelijkvloers nieuwbouwappartement met terras en tuintje
[Goal] => 0
[WebID] => 2
[WebIDs] => 2
[EnviromentID] => 222
[WebIDName] => Appartement
[EnviromentName] => Residentieel
[EnviromentNames] => Array
(
[0] => Kalm
[1] => Residentieel
)
[InteriorName] =>
[ExteriorName] =>
[PublishAddress] =>
[Street] => Meisestraat
[HouseNumber] => 132-138
[City] => STROMBEEK-BEVER
[Zip] => 1853
[District] =>
[GoogleX] => 50.9119300000000000000000000
[GoogleY] => 4.3495780000000000000000000
[CountryID] => 10
[CountryName] => België
[CountryAbbr] => B
[SurfaceTotal] => 91
[SurfaceLiving] => 31.15
[SurfaceGarden] => 22.5
[SurfaceTerrace] => 10.5
[SurfaceConstructed] => 0
[SurfaceOffice] => 5
[SurfaceGround] => 0
[SurfaceGround2] => 0
[SurfaceStore] => 0
[HasCable] => 1
[HasDrain] => 1
[HasGas] => 1
[HasPhone] => 1
[HasElectronic] => 1
[HasWater] => 1
[CableType] =>
[DrainType] =>
[GasType] =>
[PhoneType] =>
[ElectronicType] =>
[WaterType] =>
[DescriptionA] => KOOP AAN 6%* BTW - Dit gelijkvloerse appartement geeft plaats aan een leefruimte van 31m², een masterbedroom met eigen badkamer, nog een slaapkamer, aparte douchekamer en een bureauruimte. De leefruimte is opgedeeld in enerzijds open keuken met eetplaats (aan de keuken grenst de berging), en anderzijds de zithoek. Van hieruit heeft u toegang naar het terras en tuin langs het grote schuifraam. De privatieve tuin is afgescheiden door aangepaste aanplanting om de privacy te garanderen. De woonunits worden duurzaam, geluidsarm en energiezuinig afgewerkt en verwarmd met natuurlijke energie via een geothermische wartmtepomp. Vloerverwarming/vloerkoeling en gebalanceerde ventilatie zorgen voor een aangenaam wooncomfort. De keuken en binnen afwerking van de appartementen gebeurt naar eigen smaak binnen het budget bij de vooropgestelde leverancier. Als koper wordt u bij deze aankoop op plan beschermd door de Wet Breyne. Voor elk appartement is een kelder en een staanplaats (met mogelijkheid voor elektrisch laden) voorzien die afzonderlijk moet aangekocht worden. De oplevering is voorzien voor deze zomer. Weet dat er geen doorgaand verkeer meer is in de straat vanwege het nieuwe circulatieplan, uw rust is dus verzekerd.
[DescriptionB] =>
[DescriptionC] =>
[DescriptionD] =>
[DescriptionE] =>
KOOP AAN 6%* BTW - Dit gelijkvloerse appartement geeft plaats
aan een leefruimte van 31m²,
een masterbedroom met eigen badkamer, nog een slaapkamer, aparte douchekamer en een
bureauruimte. De leefruimte is opgedeeld in enerzijds open keuken met eetplaats (aan de
keuken grenst de berging), en anderzijds de zithoek. Van hieruit heeft u toegang naar het terras
en tuin langs het grote schuifraam. De privatieve tuin is afgescheiden door aangepaste
aanplanting om de privacy te garanderen. De woonunits worden duurzaam, geluidsarm en
energiezuinig afgewerkt en verwarmd met natuurlijke energie via een geothermische
wartmtepomp. Vloerverwarming/vloerkoeling en gebalanceerde ventilatie zorgen voor een
aangenaam wooncomfort. De keuken en binnen afwerking van de appartementen gebeurt naar
eigen smaak binnen het budget bij de vooropgestelde leverancier. Als koper wordt u bij deze
aankoop op plan beschermd door de Wet Breyne. Voor elk appartement is een kelder en een
staanplaats (met mogelijkheid voor elektrisch laden) voorzien die afzonderlijk moet aangekocht
worden. De oplevering is voorzien voor deze zomer. Weet dat er geen doorgaand verkeer meer
is in de straat vanwege het nieuwe circulatieplan, uw rust is dus verzekerd.
[DescriptionE2] => KOOP AAN 6%* BTW - Dit gelijkvloerse appartement geeft plaats aan een leefruimte van 31m², een masterbedroom met eigen badkamer, nog een slaapkamer, aparte douchekamer en een bureauruimte. De leefruimte is opgedeeld in enerzijds open keuken met eetplaats (aan de keuken grenst de berging), en anderzijds de zithoek. Van hieruit heeft u toegang naar het terras en tuin langs het grote schuifraam. De privatieve tuin is afgescheiden door aangepaste aanplanting om de privacy te garanderen. De woonunits worden duurzaam, geluidsarm en energiezuinig afgewerkt en verwarmd met natuurlijke energie via een geothermische wartmtepomp. Vloerverwarming/vloerkoeling en gebalanceerde ventilatie zorgen voor een aangenaam wooncomfort. De keuken en binnen afwerking van de appartementen gebeurt naar eigen smaak binnen het budget bij de vooropgestelde leverancier. Als koper wordt u bij deze aankoop op plan beschermd door de Wet Breyne. Voor elk appartement is een kelder en een staanplaats (met mogelijkheid voor elektrisch laden) voorzien die afzonderlijk moet aangekocht worden. De oplevering is voorzien voor deze zomer. Weet dat er geen doorgaand verkeer meer is in de straat vanwege het nieuwe circulatieplan, uw rust is dus verzekerd.
[DescriptionF] =>
[DescriptionG] =>
[DescriptionH] =>
[DescriptionI] =>
[DescriptionJ] =>
[HtmlDescriptionE] =>